عکاسی صنعتی

تیم نقش خرد آگاه هر پروژه ای را به چشم یک نمونه کار عالی می بیند و از همین حیث با وسواس بالا، مطالعه عمیق و زمان کافی سعی در ارائه بهترین پروژه های عکاسی دارد .

امروزه به لطف وجود دوربین های دیجیتال، گوشی های موبایل و نرم افزار فتوشاپ همه خود را عکاس یا فیلمبردار می دانند. در صورتی که حتی مسلط بودن به یکی از شاخه های عکاسی خود هنری ارزشمند است .

عکاسی صرفا چکاندن شاسی شاتر دوربین عکاسی نیست. عکاسی آمیختن علم با هنر است. ثبت لحظه مناسب با نور کافی و سالم از مهمترین ارکان یک عکاسی حرفه ای می باشد .

گاهی شنیده ایم که اکثر پروژه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به علت گرفتن عکس از سوژه های غیرجاندار بسیار آسان تر از دیگر شاخه هاست. در صورتی که باید بگوییم وقتی از یک فضای داخلی کارخانه با دستگاه های قدیمی در حال کار و نور محیطی بسیار ضعیف که قابلیت تغییر نیز ندارد می خواهیم عکاسی کنیم با پروژه ای بسیار سخت رو به رو هستیم چون در نهایت مشتری بهترین را می خواهد. عکاسی از اجسام شیشه ای، استیل و آینه ای، عکاسی صنایع غذایی به خصوص مواد غذایی بعد از عمل آوری و پخت، عکاسی از سوژه های در حال حرکت با نور کم و همچنین عکاسی از مایعات یکی از سخت ترین بخش های این حرفه می باشند .

برخورداری از آتلیه طراحی و روتوش مستقر در مجموعه، برخورداری از تجهیزات مناسب و حرفه ای، شناخت موضوع نور و کیفیت نورپردازی عالی، نگاه تبلیغاتی به موضوع عکس، بررسی رقابتی برای موضوع عکس و با توجه به کاربردپذیری های گوناگون عکس گرفتن، ارائه خروجی عکاسی به تناسب مدیاهای مختلف و با بالاترین کیفیت مورد نیاز و نقاط قوت استودیو عکاسی کانون نقش خرد آگاه است .

عکاسان نقش خرد آگاه با تسلط بر علم شناخت عکس، نور، رنگ و ایده پردازی های خلاقانه توصیفی کامل از کالا، خدمات و تجهیزات شما با جزئیات آن ارائه خواهند نمود. ورود تیم حرفه ای بازاریابی نقش خرد آگاه در پروژه در جهت نظارت بر تولید تصاویری که مطابق با اصول عکاسیِ تبلیغاتی، عکاسی شده اند نقطه تمایز دیگر کار ماست .